Minust

Olen Paul, Veda astroloog Tallinnast. Jõudsin astroloogiani füüsika, psühholoogia ja pikaajalise huvi kaudu selle vastu, kuidas inimesed oma elu mõtestavad. Õpin klassikalisi Veda meetodeid, kuid hoian konsultatsiooni alati seotud konkreetse inimese ja tema tegeliku olukorraga. Minu jaoks on astroloogia kõige kasulikum siis, kui see pakub uut vaatenurka, mitte näilist kindlust.
Minu lähenemine
Sa oled juba piisav
Sünnikaart ei määratle sind ega ütle, kes sa peaksid olema. See pakub keelt, mille abil uurida tuttavaid kalduvusi, tugevusi ja sisemisi pingeid.
Iseseisvus, mitte sõltuvus
Hea konsultatsioon suunab sind tagasi omaenda otsustusvõime juurde, kuid annab rohkem tausta. Ma ei soovi, et annaksid otsused minu või astroloogia kätte.
Praktilisus
Astroloogia peaks seostuma päriseluga. Soovin, et lahkuksid kasulike küsimuste, eristuste ja praktiliste tähelepanekutega.